Product Details:
| Material | Mild Steel |
| Capacity | 200 LPH |
| Filling System | Fully Automatic |
| Brand | Siberian |
| Phase | Three Phase |
| Voltage | 380 V |
| Frequency | 50 Hz |
Our company has gained name and fame in presenting IceCream Aging Vat.
Features:
Additional Information:
Product Details:
| Material | Stainless Steel |
| Capacity | 200 LPH |
| Filling System | Fully Automatic |
| Brand | Siberian |
| Phase | Three Phase |
| Voltage | 380 V |
| Frequency | 50 Hz |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Filling System | Fully Automatic |
| Machine Body Material | Steel |
| Brand | Siberian |
| Phase | Three |
| Voltage | 440 V |
| Production Capacity | 200 LPH |
| Frequency | 50 Hz |
Our firm is a trustworthy enterprise, engaged in offering excellent quality Taj Ageing Vat.
Features:
User friendliness
Excellent quality
Fine finishing
Additional Information: